Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone yılbaşı hediye internet paketi kazanmak isteyenlere özel 2021 kampanyaları burada.

Vodafone yılbaşı bedava internet 2021 kampanyası ile birlikte sizlerde 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle birbirinden farklı hediye internet paketlerine katılarak yeni yılda sevdiklerinizle doya doya sosyal medya üzerinden takılabilirsiniz.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarına ek olarak gelen yeni yıl hediyesi ne olacak sorularıda beraberinde geliyor. Sizlerde yeni yıla operatörünüz Vodafone olarak giriyorsanız bu kampanyaları inceleyerek yılbaşı paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone 2021 Yılbaşı Kampanyası Nedir?

Vodafone 2021 yılı kampanyaları ile gelen yılbaşı hediye internet paketi ile sizlerde bu yeni yılda bol bol internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde hemen Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarına katılarak yılbaşı hediyenizi almak istiyorsanız henüz 2021’in ilk günlerindeyken hemen Vodafone Yanımda uygulamasını indirin. Uygulama içerisinde yeni yıla özel “Bana Ne Var” bölümüne girerek size özel hediyenizi buradan alabilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Çark Hediyesi 2021

Vodafone 2021 bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız bunun için ise yine Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak uygulama içerisinden “Çark” çevirme alanına girin ve 2021 yılbaşı özel 5 GB bedava internet kazanma şansını kaçırmayın.

vodafone yılbaşı hediyesi

Ayrıca çıkan bedava internet paketi ile birlikte bir hafta boyunca hediye keyfinizin tadını çıkartabilirsiniz, unutmayın Vodafone hediye internet kampanyalarını sever.

Vodafone Yanımda Yılbaşı Paketi 2021

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan kullanıcılara özel uygulama içerisinde dolaşmanız takdirinde size özel olarak yapılan kampanyalardan bir tanesine denk gelebilirsiniz. Yılbaşı özel kampanyası ile birlikte kullanıcılar hediye internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabiliyorlar.

Vodafone Ocak 2021 Bedava İnternet Paketleri

Vodafone ocak ayına özel ücretsiz internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için sitemiz üzerinden arama yaparak daha fazla Vodafone hediye internet 2021 paketlerine erişebilir ve yorum yaparak yılbaşı kampanyası gibi daha fazla ücretsiz internet paketinden kazanabilirsiniz.

Vodafone 20 yılbaşı hediye paketi hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu